سایت پزشکان ایرانirpezeshkan

قبل از هر سخنی ، از شما بابت وقتی که به مطالعه این مقدمه اختصاص می دهید سپاسگذاریم . سایتی که در حال بازدید آن هستید ، وب سایت تخصصی اطلاعات پزشکان و مراکز درمانی است که با هدف ایجاد تسهیلات لازم در فضای اینترنت ، جهت دسترسی راحت و سریع مردم عزیزمان به اطلاعات مراکز درمانی و خدمات پزشکی ایجاد شده است  .

در همین راستا زیرساخت های لازم جهت معرفی پزشکان ، مراکز درمانی و مکان یابی، نمایش مشخصات و آدرس آنها بر روی نقشه گوگل فراهم آمد . در ادامه با توسعه آن ، امکان ایجاد پروفایل اختصاصی و درج مشخصات ، لیست خدمات و افزودن مقالات همراه با درج تصاویر پزشکان و مراکز درمانی به امکانات سایت افزوده شد .سایت پزشکان ایران بصورت کاملاً مستقل اداره می شود و در همین راستا آمادگی خود را برای همکاری با کلیه پزشکان محترم ، مراکز درمانی و خدمات پزشکی اعلام میدارد .

ما بر این باوریم که جامعه پزشکی نیاز به پایگاه جامع اطلاعاتی دارد که ضمن آشنایی با مفاهیم پزشکی ، زبان صنعت ، تکنولوژی وب و رسانه را بفهمد و در این مسیر دستان شما را برای همکاری می فشاریم .

مدیر سایت: محمود محمدی  (صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی) ، حمید یارم احمدی

 

خدمات ارائه شده به پزشکان ، کارشناسان ، مراکز درمانی 


irp

 • سامانه جامع خدمات پزشکی
 • پروفایل اختصاصی پزشکان
 • پروفایل اختصاصی مراکز درمانی
 • آخرین اطلاعات، مقالات و اخبار پزشکی
 • معرفی و آدرس دهی پزشکان بر روی نقشه گوگل
 • معرفی و آدرس دهی مراکز پزشکی بر روی نقشه گوگل
 • معرفی و آدرس دهی از طریق اپلیکیشن مخصوص موبایل و …
 • امکان ایجاد صفحه اختصاصی
 • امکان ایجاد دامین اختصاصی
 • امکان ایجاد آدرس پست الکترونیکی اختصاصی
 • امکان ایجاد سایت اختصاصی پزشک

(لیست خدمات همراه با تعرفه)

 

صفحه اختصاصی برای پزشکان و متخصصان ، مراکز درمانی :


در سایت پزشکان ایران علاوه بر پروفایل برای افراد ثبت نام کننده ، صفحه ایی اختصاصی برای پزشکان ، متخصصان ، مراکز درمانی در نظر گرفته شده است . در این صفحات امکانات کاربردی از قبیل اضافه نمودن مقالات ، پرسش و پاسخ ، سوابق و اطلاعات شغلی و تحصیلی ، عضویت ها ، تخصص ها ، خدمات مطب و … به کاربران ارائه خواهد شد .کاربران می توانند امکانات تکمیلی ، از قبیل دامین اختصاصی ، پست الکترونیک اختصاصی ، تبلیغ محصول و یا خدمات تخصصی در سایت پزشکان ایران و یا استفاده از پلن های طراحی سایت شخصی و … را دریافت نمایند .

about1

واکنشگرا (RWD   (Responsive Web Design :


 

about2وب سایت پزشکان ایران بصورت کاملاً واکنشگرا طراحی شده است .
با استفاده از این قابلیت سایت پزشکان ایران ،  تطبیق وسازگاری خودکار پلتفرم مطابق با دیوایس‌هایی که کاربران برای دسترسی به وبسایت استفاده میکنند، ارائه خواهد کرد.این گروه  پـلتفرمی برای کاربران فراهم کرده است که به راحتی بتوانند به جای کامپـیوتر و لپ تاپ با استفاده از تبلت یا تلفن هوشمند خود  فارغ از اینکه در چه مکانی هستند و چه کاری انجام می‌دهند، بتوانند نیاز های درمانی خود را مرتفع کنند.
اپلیکیشن:

کلیه اطلاعات پزشکان ، متخصصان و مراکز درمانی بر روی نقشه بصورت برنامه جهت استفاده بر روی دیوایس های تحت سیستم عامل اندروید و IOS بصورت کاملاً رایگان ارائه می شود .